Ліцензування

Українсько-американський університет Конкордія (раніше ВМУУ) був заснований у 1997 році. Українсько-американський університет Конкордія (далі – Конкордія) має ліцензію Міністерства освіти і науки України та акредитацію Державної акредитаційної комісії України на підготовку бакалаврів з менеджменту, міжнародних економічних відносин, міжнародного бізнесу та магістрів з бізнес-адміністрування (МВА). За умови успішного закінчення цих програм українські та іноземні студенти отримують державний диплом України бакалавра або магістра відповідно.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України – БЕЗСТРОКОВА!

Відомості щодо здійснення освітньої діяльності у сфері вищої освіти: На сайті Міністерства освіти і науки України опубліковано відомості про право здійснення освітньої діяльності у сфері вищої освіти.

Акредитація

Акредитація FIBAA

Акредитація FIBAA програми MBA: 27 вересня 2012 року програма МВА Українсько-американського університету Конкордія була акредитована, а 6 липня 2018 року акредитована повторно міжнародною організацією FIBAA – Фондом міжнародної акредитації програм у галузі бізнес-адміністрування. Той факт, що Університет Конкордія отримав таку акредитацію, підтверджує високу якість нашої програми МВА. Перевагами, які отримують випускники програми МВА, є розширення можливостей у галузі працевлаштування та продовження освіти в Європі та США.

Акредитація FIBAA програми BBA: 11 липня 2014 року програма ВВА (бакалавр з бізнес-адміністрування) Українсько-американського університету Конкордія (раніше – ВМУУ) була акредитована міжнародною організацією FIBAA.

FIBAA (Foundation for International Business Administration Accreditation) – це організація з акредитації програм міжнародного бізнес адміністрування (http://www.fibaa.org/en/welcome-page.html). Ця організація була заснована в 1994 році в Німеччині. FIBAA – одна з найперших організацій Німеччини, яка була акредитована вищою німецькою акредитаційною радою. FIBAA акредитує ЗВО в цілому та окремі програми бакалаврських, магістерських та докторських рівнів як у Німеччині, так і в інших країнах світу. Велика увага при проведенні акредитації ЗВО в цілому або окремої програми приділяється тому, наскільки конкурентними на ринку праці є їх випускники. Акредитація FIBAA визнається в Європі як знак високої якості освіти. Той факт, що програма ВВА Університету Конкордія отримала акредитацію FIBAA є підтвердженням її високої якості.

Міжнародна акредитація ConcordiaUA – це диплом з печаткою FIBAA

FIBAA є у Європейському реєстрі забезпечення якості вищої освіти (EQAR), визнається Німецькою радою з акредитації, FIBAA також визнана Федеральним департаментом економіки, освіти та досліджень Швейцарії (EAER), Акредитаційною організацією Нідерландів (NVAO), Федеральним міністерством науки і досліджень Австрії, Радою з акредитації у вищій освіті (CHEA), США та Кабінетом Міністрів України.

Членство в CIQG

ConcordiaUA є членом Міжнародної групи якості Ради з акредитації у сфері вищої освіти CHEA – CIQG, США.

Українсько-американський університет Конкордія в базі даних системи ENIC-NARIC

Конкордія входить до системи ЮНЕСКО щодо визнання кваліфікацій, ступенів та дипломів у вищій освіті:

Європейський фонд “За заслуги перед Європою” 

 
28 березня 2014 року Українсько-американський університет Конкордія (ВМУУ) нагороджений дипломом за європейські заслуги в об’єднанні народів Європи в умовах свободи, миру, братства. François Visine (1922 – 1998), засновник Фонду.
Нагороди Фонду за Заслуги перед Європою є даниною поваги до різноманітних форм боротьби номінантів у справі об’єднання і зміцнення Союзу народів Європи.

Сертифікат за заслуги

В лютому 2019 року Німецько–українське товариство з економіки і науки (Майнц – Бонн – Берлін) нагородило Українсько-американський університет Конкордія сертифікатом за заслуги за зразкову співпрацю заради взаємозв’язку між Україною і Німеччиною.

Нагорода Кабінета Міністрів України  

Грамота Міністерства Освіти і Науки України

Наші звязки зі штатом Вісконсін (США)