1. Виберіть свою спеціальність, за якою ви хочете отримати ступінь в ЛНУ ім. Івана Франка. Дізнайтеся відповідну програму, за якою хочете вступати (будь ласка, ознайомтесь із переліком університетських програм).
  2. Заповніть та подайте заявку. Усі розділи форми повинні бути заповнені, а заява підписана та датована.
  3. Підготувати мотиваційний лист. Опишіть, будь ласка, свою мотивацію при виборі спеціальності.
  4. Підготуйте копію першої сторінки паспорта.
  5. Підготуйте копію свідоцтва про освіту та додаток з отриманими оцінками (і переклад українською мовою), а також академічну довідку.
  6. Надішліть скановані копії документів зазначених в пунктах 3, 4, 5 у вигляді вкладень (pdf) електронною поштою на адреси: adm-iec@lnu.edu.ua та international@lnu.edu

Секретаріат вивчить ваші документи та оцінить, чи достатньо оцінок заявника для вивчення спеціальності на обраному факультеті. У разі позитивного рішення університет видасть лист «Запрошення на навчання», щоб подати документи на довгострокову візу для навчання в університеті. Вам потрібно буде подати це запрошення в посольство/консульство України у вашій країні для отримання студентської візи. Для отримання додаткової інформації перейдіть за посиланням "Виїзд в Україну: віза та правила".