У період 1991-2021 років Університет налагодив академічні відносини з університетами більш ніж 40 зарубіжних країн, які зараз активно розвиваються. Це навчальні заклади в Угорщині, Німеччині, США, Канаді, Франції, Австрії, Бельгії, Великобританії, Чехії, Болгарії, Португалії, Румунії, Молдові та Австралії. Особливо щільними є контакти з польськими навчальними закладами та науковими установами.

Викладачі та студенти університету беруть активну участь у різних видах міжнародних семінарів, конференцій та інших академічних заходів. Міжнародні конгреси, конференції, сесії, наукові тренінги стали ефективними формами співпраці. На даний момент більше 500 аспірантів продовжують навчання у зарубіжних університетах, коледжах, літніх школах США, Великобританії, Німеччини, Польщі, Австрії та інших країн. Існує більше 100 угод про співпрацю, підписаних з установами та університетами по всьому світу.

Угоди про співпрацю між Львівським національним університетом імені Івана Франка та іноземними навчальними закладами: International partners and agreements « International Office (lnu.edu.ua)