Міністерство освіти і науки України

Український державний центр міжнародної освіти

Запорізький державний медичний університет

Форма власності: Державний ЗВО

Форма власності: Державний ЗВО

Відгуки студентів

Поттурі Мохан Сай

Поттурі Мохан Сай

Індія

Університет намагається забезпечити практичним доглядом за пацієнтами, новітніми хірургічними методами та передовою клінічною практикою. Університетські заклади, оснащені сучасними технологіями та симуляційним обладнанням, дають нам новий досвід електронного навчання та глибокі знання неклінічного характеру, допомагаючи нам стати професіоналами ще до практики у медичних закладах.

Эль Амрані Маруан

Эль Амрані Маруан

Марокко

Я студент ЗДМУ вже п’ять років. Маю визнати, що атмосфера тут просто гарна. Адміністрація завжди ставить потреби студентів на перше місце, окрім того дуже важливий момент — це методи, які професори використовують у навчанні, тим самим полегшуючи його та допомагаючи студентам вдосконалити свою медичну освіту, а також готуючи компетентних лікарів до досить процвітаючого майбутнього у галузі охорони здоров’я.

Арібога Прешес

Арібога Прешес

Нігерія

Наразі я вчусь на третьому курсі. Навчання у ЗДМУ було веселим і незабутнім. Я мала нагоду зустріти багатьох міжнародних колег. Це комфортне і сприятливе для студентів середовище з висококваліфікованими професорами, які викладають і теорію, і практику, і підтримують мене зосередженою на моєму медичному навчання. Це був чудовий досвід в Україні, я мала можливість подорожувати в інші прекрасні міста та займатися різними цікавими заходами. Я познайомилась з традиціями та культурою України, а також з задоволенням куштувала традиційні ласощі.

Діана Вальєхо

Діана Вальєхо

Еквадор

З моменту знайомства з університетом мені все сподобалось, особливо уважні викладачі факультету мовної підготовки та професійний навчальний процес. Окрім того у мене були можливості подорожувати країною і знайомитися з культурою та історією України. Я дуже рада і вдячна, що приїхала у таку гарну країну і цей університет.