Візи Студентам з візових країн, а також країн, з якими Україною підписані угоди про безвізовий період  перебування до 90 днів (туристичні, приватні та ділові поїздки), необхідно отримати довгострокову («навчання», типу Д) візу в Україну, яка дозволяє перебувати в Україні довше 90 днів. Громадяни країн, з якими Україною підписані угоди про безвізовий режим: Грузія, Молдова, Білорусь, Вірменія, Азербайджан, Узбекистан, Росія не потребують відкриття візи в Україну, але мають надати оригінал або ксерокопію «Запрошення на навчання» при перетині кордону України у якості підтвердження мети прибуття в Україну. Для отримання візи типу Д кандидату на навчання необхідно подати у консульство України у Вашій країні документи за переліком, який зазначений на сайті Посольства. До такого переліку документів обов’язково входить оригінал «Запрошення на навчання». Крім того, звертаємо Вашу увагу на те, що Ваші документи про попередню освіту перед подачею у консульство мають бути офіційно засвідчені у спосіб, прийнятий у Вашій країні (легалізовані (Міністерство освіти + Міністерство закордонних справ + Посольство України у Вашій країні) або засвідчені штампом Apostille + легалізовані у Посольстві України). Ці документи мають бути офіційно визнані в України для того, щоб український університет міг видати Вам диплом після закінчення навчання.

Як пройти митний контроль?

Після прибуття до аеропорту м. Києва (Бориспіль або Жуляни) для проходження митного контролю іноземці повинні мати при собі:
Якщо не буде виконаний хоча б один з вищеперерахованих пунктів, іноземець не буде пропущений на територію України прикордонним контролем. Продовження терміну перебування в Україні проводиться в органах державної міграційної служби на підставі письмового звернення Університету, який готує Відділ по роботі з іноземними громадянами. Звернення подається не пізніше трьох робочих днів з дати подання іноземцем свого національного паспорта (або документа, що його замінює) до Університету. Студентам Київського міжнародного університету надається гуртожиток.