Після отримання запрошення на навчання необхідно: Крок 1. Отримання візи та легалізація сертифікатів про освіту Отримавши запрошення, слід додати його до пакету документів, необхідних для отримання візи. Ви повинні отримати довгострокову студентську візу типу D ("мета приїзду в Україну - освіта"). Це дозволить вам після вступу отримати Посвдку на тимчасове проживання в Україні протягом періоду навчання (що дасть вам право перебувати в Україні довше 90 днів). Щоб отримати візу D, ви повинні подати документи згідно з вимогами на веб-сайті Посольства  України у вашій країні. Обов’язково додайте до цього списку оригінал "Запрошення на навчання". Крім того, будь ласка, зверніть увагу на той факт, що перед тим, як звернутися до консульства, ваші документи, що засвідчують попередню освіту, повинні бути офіційно легалізовані у порядку встановленому в вашій країні (Міністерство освіти + Міністерство закордонних справ + Посольство). Крок 2. Прибуття Будь ласка, повідомте нам про дату та місце вашого приїзду заздалегідь (принаймні за три дні до цього). Нам потрібно володіти цією інформацією, щоб повідомити Український державний центр міжнародної освіти (SCIE) та Прикордонну службу України про ваш приїзд. Наш представник зустріне вас в аеропорту або в будь-якій іншій точці вашого прибуття. Крок 3. Вступ

Для бакалаврських та магістерських програм документи приймаються, а співбесіди проводяться з 1 липня щорічно та з 1 грудня щорічно. Студенти зараховуються не пізніше 15 грудня та 15 квітня.

Іноземці особисто подають заявки на вступ до університету та вказують кафедру, спеціальність, форму та мову навчання та інші документи, як зазначено у Правилах прийому іноземців, які подають заяву до КрНУ . Крок 4 Після всттупу 1) Вам слід звернути увагу, що вам потрібно отримати Посвідку на тимчасове проживання в Україні до закінчення терміну дії вашої візи. 2) Після вступу до КрНУ ви повинні надіслати документи, що є основою для вашого зарахування, до "Інформаційно-іміджевого центру" для процедури підтвердження закордонних досліджень та ступенів (тобто вони повинні бути офіційно визнані в Україні). Це необхідно для нашого університету, щоб мати права видавати вам диплом після закінчення навчання. Подання документів на підтвердження http://naric.in.ua/ Перевірка проходить протягом першого року навчання. Але ви повинні почати з 1-го семестру. 3) Крім того, після першого року навчання студент пройде незалежну оцінку знань мови навчання. Ви повинні відвідати Державний незалежний оціночний центр, щоб довести, що ваші мовні знання достатні для вивчення обраної вами спеціальності.