Процедура в'їзду в Україну та ХАІ Подача заявки на отримання візи повинна здійснюватися тільки після того, коли студент отримає офіційне запрошення на навчання від університету. Оскільки студент приїжджає в Україну на тривалий термін, він/вона повинен отримати візу. Для отримання української візи студент повинен звернутися до посольства України. Студент повинен звернутися до посольства України в країні, до якої він подає заявку, оскільки деякі вимоги можуть відрізнятися. Якщо в країні студента немає Посольства України, він/вона може звернутися до будь-якого іншого найближчого посольства. Студент повинен взяти в Україну наступний перелік документів: Закордонний паспорт із студентською візою; Оригінал шкільного атестату з додатком (з апостилем Міністерства освіти або рівноцінної юридичної особи); Медична довідка про флюорографію; 6 фотографій розміром 60 х 40 мм; Свідоцтво про народження; Оригінал медичної довідки з датою видачі не раніше, ніж за 2 місяці до початку навчання; Оригінал документа, що засвідчує негативні результати тесту на СНІД. Наступні документи повинні бути перекладені українською мовою в Україні після прибуття студента (переклади повинні бути нотаріально засвідчені): 1-а сторінка паспорта - 2 копії; Шкільний атестат з додатком - 2 копії; Свідоцтво про народження - 1 копія; Медична довідка та довідка про СНІД - 1 копія. Майбутні студенти повинні враховувати, що проміжок часу з моменту одержання запрошення та прибуття в Україну може зайняти від 1 до 3 місяців. Тому слід розпочати процес вступу заздалегідь, щоб вчасно розпочати навчання. !!!ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!! Студенти повинні зауважити, що згідно з українськими правилами вони повинні в'їхати в Україну не пізніше ніж за 40 днів до закінчення терміну візи. !!! ЯКЩО ВИ ПРОПУСТИТЕ ЦЕЙ ТЕРМІН, ВИ НЕ БУДЕТЕ ЗАРАХОВАНІ В УНІВЕРСИТЕТ І НЕОБХІДНО БУТИ ПОВЕРНУТИСЬ ДО СВОЄЇ КРАЇНИ  !!! Після отримання візи та придбання квитків студент надсилає в університет таку інформацію: номер рейсу, дату та час прибуття, аеропорт прибуття. Співробітники університету надсилають цю інформацію до відповідних департаментів та організовують зустрічі в аеропортах, залізничних / автовокзалах. Витрати на обслуговування зустрічей оплачує іноземний громадянин (у випадку, якщо студент хоче зустріти представника університету).