Отримавши «Запрошення на навчання», іноземний кандидат повинен звернутися до посольства України з проханням отримати візу. Щоб подати заявку на отримання візи, потрібно мати оригінал «Запрошення на навчання» та оригінали документів. Перед прибуттям в Україну кандидат повинен повідомити факультет іноземних студентів про точну дату, час і спосіб прибуття (літак, поїзд тощо), оскільки його потрібно зустріти в аеропорту та інформувати про приїзд прикордонну службу. Після прибуття в Україну, склавши вступні іспити, підписавши «Контракт на навчання», зробивши всі необхідні оплати студент стає на реєстрацію у ДМСУ у м. Львів. Оплата за перший курс навчання та проживання у гуртожитку проводиться в повному об’ємі (за 2 семестри) після проходження вступних випробувань. В подальшому оплату за навчання можна здійснювати щосеместрово: термін оплати – за перший семестр до 1 жовтня, за другий семестр до 1 березня поточного навчального року.