Отримання посвідчення особи тимчасового резидента (посвідка на тимчасове проживання)

Країни з візовою процедурою в’їзду в Україну

Громадяни країн з візовою процедурою в’їзду в Україну, прибувають в Україну з візою типу D (D-13), отриманою в консульських установах України своєї країни на підставі запрошення від академії. Вони зобов'язані надати Міжнародному департаменту паспорт та документи, необхідні для заповнення посвідчення особи тимчасового резидента України (далі - Посвідка), протягом п'яти робочих днів після прибуття до Академії, але не пізніше ніж за 30 днів до закінчення терміну дії візи.

Країни з безвізовим в’їздом (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова, Росія, Узбекистан)

Громадяни країн з безвізовим в'їздом можуть перебувати в Україні до 90 днів протягом 180-денного періоду. Такі іноземці зобов’язані надати паспорт та документи, необхідні для видачі Посвідки, Міжнародному департаменту протягом п’яти робочих днів після прибуття в Академію, але не пізніше ніж за 30 днів до закінчення встановленого періоду перебування в Україні.

Для підготовки повного пакету документів для подальшої реєстрації Посвідки іноземець або особа без громадянства, яка прибула в Україну з метою навчання, подає до Міжнародного департаменту такі документи:

- паспорт або документ, що посвідчує особу, із візою типу D (D-13), якщо інше не передбачено законодавством та міжнародними угодами України;

- переклад українською мовою паспорта (або документа, що посвідчує особу) з персональними даними, засвідченими державним нотаріусом в Україні;

- дійсне медичне страхування;

- 8 фотографій (розмір 3,5 * 4,5).

Посвідка - це документ, що посвідчує особу іноземця або особи без громадянства та підтверджує правові підстави тимчасового проживання в Україні. Посвідка видається на період навчання, який визначається наказом по університету відповідно до встановлених періодів навчання для іноземних студентів.

Проживання та харчування

Крім того, Академія пропонує гуртожиток для студентів вартістю 30 доларів США на місяць і більше, а також харчування - 10 доларів США на день і вище.

Електронна адреса Відділу міжнародних зв'язків Льотної академії НАУ: vmz@sfa.org.ua