По прибуттю абітурієнт має подати до університету наступні документи:

  1. Шкільний атестат з оцінками з усіх предметів (оригінал та копії);
  2. Медична довідка, видана Департаментом охорони здоров’я в країні заявника принаймні за два місяці до прибуття заявника в Україну;
  3. Лист-запрошення (в оригіналі);
  4. Паспорт (оригінал та копії головної сторінки та сторінки з українською візою, виданої Посольством України);
  5. 12 фото, розмір 3,5 х 4,5, матові.

Документи, зазначені в пунктах 1, 2, 3, мають бути перекладені українською мовою та завірені нотаріально. Документи, зазначені в пункті 1, мають бути легалізовані у спосіб, передбачений законом у країні заявника, як це передбачено міжнародним законодавством.

Після прибуття абітурієнт повинен особисто відвідати міжнародний факультет університету, принести комплект документів для вступу та пройти процедуру реєстрації. Співробітники вивчають комплект документів заявника. Абітурієнт заповнює анкети на ім’я ректора та проект договору про надання освітніх послуг між студентом та університетом. Абітурієнту повідомляють про дату, коли він складе два письмові екзамени – з мови (англійської чи української) та з хімії. Коли абітурієнт успішно проходить весь процес, Університет видає наказ про зарахування, який означає, що вступник зарахований  та він  стає студентом Університету.