Міністерство освіти і науки України

Український державний центр міжнародної освіти

ПВНЗ "Київський медичний університет"

Форма власності: приватний

Форма власності: приватний

Відомі випускники

Гаврило Ігорович Ковтун

Гаврило Ігорович Ковтун

(1993-1999)

Лікар-кардіохірург. У 1999 році закінчив Київський медичний інститут УАНМ (нині Київський медичний університет) та отримав кваліфікацію лікар-спеціаліст за спеціальністю «Лікувальна справа» Сьогодні Гаврило Ігорович обіймає посаду завідувача відділення патології міокарду та трансплантації органів і тканин Інституту Серця при МОЗ України. Більше 10 років займається хірургією серця і магістральних судин у дорослих та дітей. Виконує увесь спектр кардіохірургічних операцій: аортокоронарне шунтування при ішемічній хворобі серця, протезування і пластичні операції на серцевих клапанах. Гаврило Ігорович є постійним учасником міжнародних професійних конгресів і конференцій, що дає змогу впроваджувати в практику новітні досягнення сучасної медицини, постійно удосконалюючи підхід до лікування пацієнтів.

Кравченко Сергій Володимирович

Кравченко Сергій Володимирович

(2000-2006)

Лікар І кваліфікаційної категорії за спеціальністю організація і управління охороною здоров'я та загальна практика-сімейна медицина, лікар клінічний імунолог-ревматолог. У 2006 році закінчив Київський медичний інститут УАНМ (нині Київський медичний університет) та отримав кваліфікацію лікар-спеціаліст, спеціальність «Лікувальна справа» У 2008 році закінчив інтернатуру в Українській військово-медичній академії Міністерства оборони України. У 2011-2013 роках проходив курси спеціалізації та підвищення кваліфікації в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України. У 2010 році – директор ДП "Науково-практичний центр психофізіології та лікарської експертизи МНС України". З 2010 до 2011 року – головний лікар Багатопрофільного лікувально-хірургічного центру (Поліклініка Національної спілки письменників України). У 2013 році – заступник головного лікаря по медичній частині Медико-санітарної частини ПАТ "Науково-виробниче підприємство "Більшовик" (за сумісництвом). З 2012 до 2014 року – головний лікар ТОВ "Медикал Експрес". З 2014 до 2015 року – головний фахівець сектору психофізіологічної експертизи Інституту державного управління у сфері цивільного захисту ДСНС України (за сумісництвом). З 2014 до 2016 року – заступник головного лікаря Учбово-оздоровчого комплексу "Червона Рута" ПАТ "Укргазвидобування".

Петрик Тарас Михайлович

Петрик Тарас Михайлович

(1997-2002)

Кандидат медичних наук, асистент, завідувач ортопедо-травматологічного центру «Київська обласна клінічна лікарня». Головний позаштатний ортопед-травматолог Київської області. Сфера наукових інтересів: лікування переломів кульшової западини та пошкоджень тазового кільця, ендопротезування кульшового та колінного суглобів, лікування перипротезних переломів, лікування відкритих та вогнепальних переломів, фізична реабілітація в ортопедії і травматології, стратегія ведення пацієнтів з остеомієлітом Є членом Американської академії хірургів – ортопедів та Європейської асоціації травматологів. У 1992 році закінчив Чортківське медичне училище, Тернопільська область. У 2002 році закінчив Київський медичний інститут УАНМ (нині Київський медичний університет) та отримав кваліфікацію лікар-спеціаліст, спеціальність «Лікувальна справа». У 2004 році закінчив інтернатуру в Київській медичній академії післядипломної освіти ім П.Л. Шупика.

Кушніренко Максим Ігорович

Кушніренко Максим Ігорович

(2008-2013)

Головний лікар клініки Primedent. Спеціаліст в області високоестетичної стоматології, мікропротезування, протезування на імплантатах, лікування зубів з використанням мікроскопа. Закінчив Міжнародний медичний коледж за спеціальністю «Стоматологія ортопедична» і Київський медичний університет УАНМ (2013р.), де пройшов інтернатуру і отримав сертифікат лікаря-стоматолога (2015р.). Післядипломне навчання: спеціалізація «ортопедична стоматологія», «терапевтична стоматологія», сертифікат головного лікаря. Бере активну участь в різних форумах і семінарах: «Повні керамічні реставрації», «Планування ортопедичного лікування з опорою на імпланти», «International dental forum» (Відень, Австрія). «Стратегічна імплантація і миттєве навантаження», «Комп'ютерна 3D-рентген діагностика у стоматології», «Консервативна пародонтологія», «Форум керівників приватних клінік», «Світовий форум остеопатичної стоматології» (Канни, Франція), «Міжнародний конгрес по дентальній імплантації» (Мінськ, Білорусь). ПРО СЕБЕ Я дуже люблю свою професію. Любов до стоматології прищепила мені лікар, коли мені було 3 роки. Після візиту до неї я зрозумів, що хочу стати хорошим лікарем, який не робить людям боляче. Найбільше мені подобається, що ми можемо не просто позбавити пацієнта від болю, а зробити красивою посмішку за дуже короткий час. В роботі намагаюся зробити візит пацієнта максимально комфортним і якісним для нього.

Адегбола Ісаак Ілесанмі

Адегбола Ісаак Ілесанмі

(2015-2021)

Я громадянин Нігерії, 1977 року народження, одружений, маю дітей. Я вступив до Київського медичного університету на медичний факультет у вересні 2015 року. Стати лікарем завжди було моєю дитячою мрією, я чекав декілька років, поки мрія здійсниться, і нарешті я став студентом медичного факультету, одного з найкращих приватних медичних університетів України. Починаючи з першого і до останнього курсу, я ніколи не сприймав своє навчання, як належне, а старанно навчався, як на лекціях, так і практичних заняттях. Багатьох дивувала моя старанність у навчанні, адже я відмінно вчився протягом шести років, детально вивчаючи кожен предмет. Я розумів, що стати хорошим лікарем я можу, лише уважно слухаючи своїх викладачів. Мою старанність засвідчили мої відмінні результати навчання в університеті та КРОК 2, інтегрованого іспиту, де я отримав найвищий бал в Україні у 2021 році. Знання, отримані в університеті, дозволили мені стажуватися в державних та приватних лікарнях. Я працював з багатьма лікарями у себе на батьківщині, і в Україні. Особливо мені запам’яталась клініка NEW LIFE CLINIC лікаря Девіда Нозі, де я асистував під час численних хірургічних операціях. Як випускник КМУ, я мрію працювати хірургом, стати відомим на весь світ фахівцем, який буде гордістю свого університету. Я звертаюсь до всіх студентів Київського медичного університету, бо хочу показати своїм прикладом, що можна відмінно навчатися і поважати всіх своїх викладачів та співробітників університету. У КМУ ви можете отримати всі необхідні знання, щоб стати чудовим лікарем, адже наш університет швидко розвивається, має новітні технології та обладнання, щоб дати вам найкращі знання. Вам варто лише старанно навчатися!