Київський медичний університет надає широкий спектр можливостей для постійного розвитку своїх студентів. 

Протягом навчального року ми даємо можливість студентам відвідувати спортивну програму: 

Це допомагає їм підтримувати свою фізичну активність, і вести здоровий та активний спосіб життя. І що важливіше, через взаємодію в спорті - знайомитися з іншими студентами університету.

А також, не оминаємо такі сучасні та цікаві активності як кіберспорт! Наші студенти із захопленням змагаються між собою в таких іграх як PUBG та CS.GO.

Ну і звичайно, що участь у спортивних змаганнях - турнір з крикету, марафони, спортивні челенджі для всіх бажаючих, що дає шанс проявити себе, виграти подарунки і потрапити у збірну команду університету!

Регулярно на базі університету проходять різноманітні тренінги:

Особливе місце займає культурна програма. яка включає в себе знайомство з Києвом, містом навчання студентів, де учасники ходять на екскурсії, відвідують цікаві музеї та виставки, ну і що варто зазначити - спілкуються з місцевими, щоб краще дізнатися про особливості, завести нових друзів та почувати себе як вдома!

Київський медичний університет займається безперервним розвитком студентів-медиків, отже щоразу ми плануємо та проводимо щось нове та цікаве, на що є запит у наших студентів. Рухаємося вперед та розвиваємося разом з Київським медичним університетом!

Спорт:

Екскурсії:

Тренінги:

Літні програми: 

Програми вивчення англійської мови за проф спрямуванням:

Урочисті події:

Квести: