Коли абітурієнт отримує лист-запрошення від університету, ви повинні подати заявку на отримання візи типу «D». Для отримання довгострокової візи (тип D) майбутній студент подає ряд документів до консульства або посольства України у відповідній країні, як зазначено на веб-сайті посольства. Незалежно від того, куди ви подаєте свої документи, вас завжди попросять додати оригінал запрошення на навчання. Наголошуємо, що документи про попередню освіту мають бути офіційно завірені перед подачею в консульство. Це можна зробити одним із двох способів: легалізувати Міністерством освіти і науки, Міністерством закордонних справ та Посольством України у вашій країні або завірити штампом апостиля та легалізувати в Посольстві України у вашій країні. Ці документи мають бути офіційно визнані в Україні, щоб український ВНЗ міг видати диплом після закінчення навчання.