Запрошення є дійсним протягом 90 днів від дати його видачі. За цей час абітурієнт повинен звернутися до Посольства України чи візового центру з проханням про видачу йому візи типу «D-13». Абітурієнт повинен прибути в університет до вступу на навчання не пізніше ніж за один місяць до закінчення візи на навчання. Після отримання візи на навчання абітурієнт зобов'язаний повідомити відповідального працівника Центру міжнародної освіти університету електронною поштою  - cie@nung.edu.ua або телефоном - +38 0342 50-45-48 про дату прибуття в Україну і номер рейсу не пізніше ніж за 5 робочих днів для підготовки листа-повідомлення до Державної прикордонної служби України. Після прибуття до аеропорту для проходження митного контролю іноземний громадянин повинен мати при собі: 1) паспорт з візою типу «D-13»; 2) оригінал Запрошення на навчання в ІФНТУНГ; 3) гроші в сумі не менше 3000$ (три тисячі) доларів США готівкою або на картці, щоб підтвердити свою фінансову платоспроможність оплати за навчання та проживання в гуртожитку ІФНТУНГ; 4) знати мету прибуття до України. Якщо не буде виконаний хоча б один з вищеперерахованих пунктів, іноземний громадянин не буде пропущений на територію України прикордонним контролем.