Для отримання в'їзної візи необхідно звернутися у консульський відділ Посольства України у своїй чи сусідній країні (в запрошенні на навчання буде вказано до якої саме) із заявою на отримання в'їзної візи за оригіналом запрошення на навчання в Національний Університет «Львівська політехніка».

Документи про освіту повинні бути затверджені у центральному органі управління освітою країни, що видала документ, і легалізовані Міністерством закордонних справ цієї країни. Також, повинна бути в наявності копія перекладених українською мовою документів про освіту, завірена нотаріально. При отриманні візи, всі вказані документи проходять легалізацію в консульському відділі Посольства України.

Іноземні громадяни, що отримали візу в Україну, повинні повідомити університет про дату прибуття та номер рейсу літака для забезпечення зустрічі в аеропорту. При ненаданні цієї інформації, і відповідно - відсутності представника вузу, іноземний громадянин може бути повернений назад на батьківщину.

Після прибуття в Україну іноземні громадяни повинні звернутись до Державної міграційної служби не пізніше ніж за 15 днів до закінчення терміну дії в'їзної візи в Україну.