НАВЧАННЯ НА ПІДГОТОВЧИХ КУРСАХ

Термін навчання – 10 місяців.

У програму підготовчого відділення входить:

Для зарахування на Підготовче відділення вступнику необхідно подати до Приймальної комісії Університету такі документи:

Документи, зазначені в пунктах 2–5, повинні бути засвідчені відповідно до законодавства країни їх видачі та легалізовані в посольстві України в країні, з якої прибув іноземець, а також перекладені українською мовою.

Освітні документи вступників-іноземців, видані навчальними закладами інших держав, повинні проходити обов’язкову процедуру визнання в Міністерстві освіти і науки Україні. Оплату процедури визнання здійснює замовник-іноземець.

У разі відсутності підтвердження автентичності та/або еквівалентності іноземного освітнього документа університет відраховує його власника.

Навчання на Підготовчих курсах проводиться у відповідності до розроблених на основі типових програм робочих програм.

Формування академічних груп на Підготовчому відділенні відбувається по мірі прибуття слухачів на навчання.

Після виконання навчального плану та успішного складання сесії слухач підготовчих курсів одержує свідоцтво про закінчення підготовчого відділення. Свідоцтво державного зразка, отримане іноземцем, дозволяє випускнику продовжити навчання в Національному університету «Острозька академія», а також у будь-якому ВНЗ України.

Якщо іноземець не опанує мови на належному рівні і не здасть сесію на підготовчому відділенні, він має право на продовження навчання в наступному році.

Іноземці, які мають свідоцтво про закінчення підготовчого відділення іншого вищого навчального закладу України, зараховуються на перший курс університету.