Порядок отримання в’їзної візи

Для отримання в'їзної візи з метою навчання в Україні абітурієнт звертається до Посольства України у своїй або в сусідній країні із заявою про отримання в'їзної візи.

Для оформлення усіх типів віз, якщо інше не передбачено законодавством та міжнародними договорами України, подаються:

1. Паспортний документ, який має відповідати таким вимогам:

2. Заповнена та підписана візова анкета.

Візові анкети від імені недієздатних осіб подають їх законні представники. Особи, відомості про яких внесені до паспортного документа іноземця та особи без громадянства і які прямують разом з ним, подають окремі візові анкети. Візові анкети неповнолітніх осіб подаються за підписом одного з батьків або законного представника.

3. Одна кольорова фотокартка розміром 35х45 мм.

4. Дійсний поліс медичного страхування з покриттям витрат щонайменше на 30 000 євро або в еквіваленті іншою валютою, якщо інше не передбачено законодавством або міжнародними договорами України. Зазначена вимога не застосовується до осіб, які користуються дипломатичним або службовим паспортом.

5. Документи, що підтверджують наявність достатнього фінансового забезпечення на період запланованого перебування і для повернення до держави походження або транзиту до третьої держави чи можливість отримати достатнє фінансове забезпечення у законний спосіб на території України відповідно до Порядку підтвердження достатнього фінансового забезпечення іноземців та осіб без громадянства для в’їзду в Україну, перебування на території України, транзитного проїзду через територію України і виїзду за її межі та визначення розміру такого забезпечення. У разі розгляду візового клопотання про оформлення багаторазової візи перевіряється наявність достатнього фінансового забезпечення на період першої запланованої поїздки в Україну. Зазначена вимога не застосовується до осіб, які користуються дипломатичним або службовим паспортом.

6. Документ, що підтверджує сплату консульського збору, якщо інше не передбачено законодавством та міжнародними договорами України.

7. Офіційне запрошення на навчання до Національного університету «Острозька академія».

Після отримання візи на навчання (тип D), іноземний громадянин інформує Університет про дату приїзду в Київ.

Проходження митного контролю

Після прибуття до аеропорту м. Києва для проходження митного контролю іноземці повинні мати при собі:

Якщо не буде виконаний хоча б один з вищеперерахованих пунктів, іноземець не буде пропущений на територію України прикордонним контролем.