Міністерство освіти і науки України

Український державний центр міжнародної освіти

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Форма власності: Державний

Форма власності: Державний

Відгуки студентів

Аманова Арзигул

Аманова Арзигул

Туркменістан

За роки навчання в університеті я з головою поринула у студентське життя. Тут створені найкращі умови для навчання і дозвілля. Працює багато гуртків, у яких можна розкрити свій потенціал, а в подальшому – здобути нагороди. В університеті дають гідну освіту – з такими знаннями не соромно буде влаштовуватися на роботу. Усі викладачі завжди підтримують студентів, і навіть можуть допомогти порадою в особистих питаннях.

Бхушан Мехра

Бхушан Мехра

Індія

Я вступив до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, тому що тут хороші, добрі та приязні викладачі, які дають високий рівень знань з економічних дисциплін. Також тут є турботливе керівництво, яке дбає про студентів і з розуміння ставиться до їхніх проблем. За що я полюбив цей університет...? За його сімейну атмосферу, дружній колектив викладачів, чудових людей, зокрема старшокурсників, які завжди готові допомогти. Перед тим, як поступати, я довго обдумував, куди іти, вибирав різні вузи, вагався, але тепер зрозумів, що зробив правильний вибір.

Схірі Сухайель

Схірі Сухайель

Туніс

Я дуже радий, що вступив до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на Факультет фізики, математики та інформатики за спеціальністю Середня освіта «Інформатика». В цьому університеті мені подобається все. Викладачі чудові, добрі, допоможуть в будь-якій ситуації.