Міністерство освіти і науки України

Український державний центр міжнародної освіти

Криворізький національний університет

Форма власності: Державна

Форма власності: Державна

Відгуки студентів

Салімов Раміль

Салімов Раміль

Азербайджан

Я Салімов Раміль Азербайджанець. У 2015 році я був прийнятий на будівельний факультет Криворізького національного університету, Україна. Я закінчив у 2019 році. За роки навчання та проживання я був дуже задоволений викладачпми університету та всім колективом. Це дуже освічені й добрі люди. Вони дали нам дуже хороші знання. Я їх ніколи не забуду. Я з великою повагою ставлюся до народу і нації України.

Yacine Baali

Yacine Baali

Алжир

Preparatory course of Kryvyi Rih National University is a great opportunity for foreigners to gain a good level of Ukrainian language, to express yourself not only in studying, but also in creativity. I am proud that I had such awesome experience of studying here.

Saidou Boursali

Saidou Boursali

Алжир

Один з моїх кращих років в Україні в Кривому Розі і в цьому університеті, це був мій перший рік далеко від мого рідного міста і моєї країни, це був рік, повний радості і щастя, університет ввів мене в Україну і дав мені всі інструменти вивчати українську мову, який я повинен був вибрати цю мову через мій професійний проект в майбутньому, і курс був під моїм учителем г-ж Анна, яка була терпляча з нами і завдяки їй я можу спілкуватися українською мовою. цей університет познайомив мене з друзями з інших країн, які до сих пір мої найкращі друзі.