Український державний центр міжнародної освіти

Одеський національний технологічний університет

Форма власності: державна

Що треба знати після отримання запрошення

Іноземним громадянам з візових країн, а також країн, з якими Україною підписані угоди про безвізовий період перебування до 90 днів (туристичні, приватні та ділові поїздки), необхідно отримати довгострокову («навчання», типу Д) візу в Україну, яка дозволяє перебувати в Україні довше 90 днів. Громадяни країн, з якими Україною підписані угоди про безвізовий режим: Грузія, Молдова, Вірменія, Азербайджан, Узбекистан, не потребують відкриття візи в Україну, але мають надати оригінал або ксерокопію «Запрошення на навчання» при перетині кордону України у якості підтвердження мети прибуття в Україну Для отримання візи типу "Д" кандидату на навчання необхідно подати у консульство України у своїй країні документи за переліком, який зазначений на сайті Посольства України. До такого переліку документів обов’язково входить оригінал «Запрошення на навчання». Крім того, звертаємо увагу на те, що документи про попередню освіту перед подачею у консульство мають бути офіційно засвідчені у спосіб, прийнятий у країні кандидата на навчання (легалізовані (Міністерство освіти + Міністерство закордонних справ + Посольство України) або засвідчені штампом Apostille + легалізовані у Посольстві України). Ці документи мають бути офіційно визнані в України для того, щоб Університет міг видати випускнику диплом після закінчення навчання. Всі «Запрошення на навчання», видані Університетом, перед видачею абітурієнтам проходять обов’язкову реєстрацію у Міністерстві освіти і науки України. Український державний центр міжнародної освіти здійснює таку реєстрацію за дорученням Міністерства та надає у консульства України офіційне підтвердження такої реєстрації (направлення листа про реєстрацію запрошення на навчання відповідним дипломатичним представництвам та консульським установам України).