ДОСТАВКА ЗАПРОШЕННЯ Як правило, листи-запрошення надсилаються службою експрес-доставки за рахунок заявника. Для цього потрібно вказати точну поштову адресу, номер телефону / факсу заявника. Завдяки кур'єрській службі лист-запрошення отримає заявник протягом 3-5 днів. Отримавши лист-запрошення, іноземні абітурієнти повинні звернутися до найближчого посольства України у своїй сусідній країні та отримати «Студентську візу». Щоб подати заявку на «Студентську візу», ви повинні мати оригінальний лист-запрошення та оригінальні легалізовані документи, необхідні для вступу. ПРИЇЗД ДО УКРАЇНИ Перед поїздкою в Україну заявники повинні повідомити відділ міжнародних відносин про точну дату, час та спосіб прибуття (літак, поїзд тощо), оскільки кожного абітурієнта може зустріти офіційний представник університету або представник Українського державного центру з міжнародної освіти. Процедура вимагає спеціального «Листа про зустріч», який надсилається до Імміграційної служби. Після приїзду в Україну, здавши вступні випробування в БДМУ, підписуючи контракт на навчання та сплачуючи повну плату за навчання та проживання, студент буде зареєстрований у відділі внутрішніх справ України.