Український державний центр міжнародної освіти

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Форма власності: Державна

Що треба знати після отримання запрошення

ДОСТАВКА ЗАПРОШЕННЯ
Як правило, листи-запрошення надсилаються службою експрес-доставки за рахунок заявника. Для цього потрібно вказати точну поштову адресу, номер телефону / факсу заявника. Після отримання запрошення на навчання, іноземні абітурієнти повинні звернутися до найближчого посольства України та отримати довгострокову візу типу D «Студентську візу». Щоб подати заявку на «Студентську візу», іноземний абітурієнт повинен мати оригінальний лист-запрошення та оригінальні легалізовані документи про освіту, видані навчальними закладами інших країн, необхідні для вступу.
ПРИЇЗД ДО УКРАЇНИ
Перед поїздкою в Україну заявник повинен повідомити відділ міжнародних відносин про точну дату, час та спосіб прибуття (літак, поїзд тощо). Процедура зустрічі вимагає спеціального «Листа про зустріч», який надсилається на Прикордонну службу України та УДЦМО. Після приїзду в Україну,  абітурієнт подає всі необхідні документи для вступу в університет в приймальну комісію, готується та здає вступні випробування, підписує контракт на навчання та проплачує навчання і проживання в гуртожитку. Університет забезпечує своєчасне подання документів до територіальних органів Державної міграційної служби України для оформлення зарахованим на навчання іноземцям в установленому законодавством порядку посвідок на тимчасове проживання на період навчання.