Після отримання запрошення в університеті, для отримання візи типу Д потрібно подати в Консульство України в Вашій країні документи згідно списку, який вказаний на сайті Посольства. У цей список документів обов'язково входить оригінал «Запрошення на навчання». Крім того, звертаємо Вашу увагу на те, що ваші документи про попередню освіту перед подачею в консульство повинні бути офіційно завірені прийнятим у Вашій країні способом (легалізовані (Міністерство освіти + Міністерство Закордонних Справ + Посольство України в Вашій країні) або завірені штампом Aпостиль + легалізовані в Посольстві України). Ці документи повинні бути офіційно визнаними в Україні для того, щоб український університет зміг видати Вам диплом після закінчення навчання.