Міністерство освіти і науки України

Український державний центр міжнародної освіти

Харківська державна академія культури

Форма власності: Державна

Форма власності: Державна

Відгуки студентів

Чжан Юй

Чжан Юй

Китай

Академія культури — це океан знань, до якого я долучилася під час навчання в аспірантурі. В академії є багато викладачів, які знаються на своїй спеціальності і діляться з нами, студентами і аспірантами, своїм багатим науковим і практичним досвідом.

Фу Сіньбінь

Фу Сіньбінь

Китай

Привіт! Мене звуть Фу Сіньбінь. У 2019 році я приїхав до Харкова вчитися. Це дуже гарне місто. Мій навчальний заклад — це старовинна академія з красивими будівлями. Я навчаюсь у Харківській державній академії культури. Моя спеціальність — хоровий диригент. Я дуже радий усвідомлювати, викладачі академії надають великого значення нашим професійним навичкам, розмовній англійській та українській мовам, відвідуванню концертів, тому ми можемо швидко інтегруватися в цю теплу сім’ю. Я дуже вдячний викладачам академії за те, що вони надавали особливу увагу нашим китайським студентам під час епідемії, підтримували нашу безпеку. Я продовжуватиму старанно вчитися і рекомендувати академію своїм друзям. Дякую!

Озтюрк Фунда

Озтюрк Фунда

Туреччина

Я навчаюсь на підготовчому відділенні, тут працюють хороші викладачі, які з розумінням ставляться до студентів. Я отримала інформацію про академію від своїх друзів, вони рекомендували її. Мені подобається тут навчатись!

Чжан Цзяїнь

Чжан Цзяїнь

Китай

Мені дуже подобається Харківська державна академія культури. Тут багато студентів, які вивчають музику та танці. Тут працюють дуже професійні та доброзичливі викладачі, вони завжди турбуються про нас, іноземних студентів. Я вірю, що я точно чомусь тут навчусь!