1. Запрошення Міністерства освіти і науки України на навчання іноземному громадянину видають вищі навчальні заклади.
  2. Для отримання запрошення іноземний громадянин повинен надіслати на електронну пошту corischnu@gmail.com до навчально-наукового центру «Інститут міжнародної освіти» скановані копії (у форматі *.jpeg) таких документів: a) заповнену анкету встановленого зразка; б) першу сторінку закордонного паспорту, а також переклад першої сторінки закордонного паспорту на українську мову; в) документ про попередню освіту з оцінками (балами) та інформацією про систему оцінювання знань, згідно якої виставлені оцінки в документі (перекладений на українську мову); г) заповнену письмову згоду на обробку персональних даних.
  3. У разі позитивного рішення Приймальної комісії Університету відбувається процес виготовлення Запрошення.
  4. Термін виготовлення запрошення становить не менше 3 робочих днів.
  5. Перед отримання Запрошення Абітурієнту необхідно оплатити вартість бланку запрошення 40 грн і візову підтримку в розмірі 324,00 грн (ціни вказані без комісії). Візова підтримка – це офіційне підтвердження реєстрації «Запрошення на навчання». Без візової підтримки консул не приймає документи іноземця для відкриття студентської візи типу Д.
  6. Запрошення іноземні абітурієнти можуть отримати: a) особисто за кордоном; б) особисто на території України; в) поштою.
  7. Термін дії Запрошення – 6 місяців (з дати присвоєння номера запрошення).