Міністерство освіти і науки України

Український державний центр міжнародної освіти

Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського

Форма власності: Державний заклад

Форма власності: Державний заклад

Відгуки студентів

Караман Зюбейде

Караман Зюбейде

Туреччина

Мене звуть Зюбейде Караман, мені 43 роки. Я із Туреччини. Навчаюся в Університеті Ушинського на філологічному факультеті за спеціальністю «Середня освіта. Мова та література (російська) ». Мені дуже подобається тут вчитися, бо викладачі та деканат дуже наполегливо працюють і завжди допомагають студентам. Студенти та одногрупники також допомагають, вони доброзичливо приймають іноземних студентів. Одеса - історичне місто. в свій вільний час я відвідала Одеський театр опери та балету, прогулялася головною вулицею Одеси - вул. Дерибасівською та мальовничими місцями Аркадії. Я впевнена, я повернусь сюди знову.

Тао Іонг

Тао Іонг

КНР

Мене звуть Тао Іонг, мені 32 роки. Я навчаюсь у Південноукраїнському Національному Педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського на філологічному факультеті за спеціальністю Середня освіта «Мова і література (російська)». Мені подобається вчитися у нашому університеті, тому що тут дійсно дуже хороші викладачі, всі вони висококваліфіковані професіонали, які мають за своїми плечима великий досвід. В університеті дуже приємна атмосфера. Мені також подобається сама Одеса, яка відома своїм Чорним морем, і яку називають «Перлиною у моря». Я вважаю, що це місто є не тільки туристичним, але й культурним, усі люди дуже ввічливі, доброзичливі до іноземців. Мені приємно брати участь у житті нашого університету!

Джумакулиєва Дженет

Джумакулиєва Дженет

Туркменістан

Мене звуть Дженет і мені 33 роки. Я громадянка Туркменістану. Навчаюсь у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського на філологічному факультеті за спеціальністю Середня освіта " Мова і література (російська). Мені подобається навчатися в університеті, тому що викладачі дійсно найкращі, доброзичливо ставляться до студентів і викладають на високому рівні. Мені подобається Одеса, це історичне місто. Я з друзями після занять часто гуляла містом, відвідувала музеї ті цікаві історичні місця. Я б із задоволенням повернулася би, щоб показати це місто своїм дітям!

Лі Цзиюй

Лі Цзиюй

Китай

Мене звати Лі Цзиюй. Я закінчила навчальний заклад "Південноукраїнський національний педагогічний університет" ім. У. Д. Ушинського за напрямом підготовки гра на фортепіано та середня освіта. Я живу та навчаюсь в Одесі вже 6 років і окрім блакитного неба, синього моря та золотих полей тут ще залишилось стільки музеїв, які хочеться відвідати, стільки оперних та балетних виступів, на які хочеться сходити. Місто повністю наповнено відчуттям старого східноєвропейського мистецтва. Тут я не тільки отримала чудову вищу освіту та розвинула свій мистецький смак, а ще і отримала купу можливостей для виступів та змагань (за це хочу окремо подякувати своєму науковому керівнику Ребровій Олені Євгеніївні). Я вірю, що наступні декілька років під час мого навчання на доктора це місце зможе надати мені ще більше захоплень і випробувань і сподіваюсь на ще більш яскраве майбутнє!

Демір Уткан Байкал

Туреччина

Мене звуть Уткан Байкал Демір. Я із Туреччини. У 2006 році я приїхав до Одеси та навчався у Південноукраїнському педагогічному університеті імені К.Д. Ушинського. Мені приємно бути студентом нашого університету. Тому, що наш університет є одним із провідних педагогічних навчальних закладів на півдні України. Зараз я студент шостого курсу Інституту мистецтв. Одеса - прекрасне прибережне місто з колоритною історією, культурою та традиціями. У цьому місті багато цікавих місць. Це Чорне море, Морський порт, Будинок опери та балету, Потьомкінські сходи, пам’ятник герцогу де Рішельє тощо. Люди цього міста легкі, добродушні, веселі та добрі. Вони завжди допомагають вам, якщо у вас є проблеми. Я дуже задоволена, що у мене були такі чудові друзі тут!. Я насолоджуюся своїм студентським життям і впевнений, що буду пам'ятати своє студентське життя все своє життя.

Сариєв Іламан

Туркменістан

Мене звуть Сариєв Іламан, я студент 2 курсу фізико-математичного факультету, по спеціальності фізика. Я дуже радий, що прийшов навчатися в Університет Ушинського, який знаходиться в чудовому місті Одесі на самому березі Чорного моря. Мені подобаються мої викладачі в університеті, які завжди готові навчити мене чомусь новому та цікавому. Атмосфера дружня і розслаблююча. Мій улюблений предмет - фізика. По прибуттю додому я хочу стати вчителем фізики і прищеплювати цю любов дітям.