Для отримання Запрошення на навчання потрібно надіслати на електронну адресу університету pidgotovka2020@gmail.com, pk@kntu.net.ua копії таких документів в електронному вигляді:

  1. дійсний паспортний документ іноземця;
  2. документ про попередню освіту з оцінками (балами) та інформацією про систему оцінювання знань, згідно якої виставлені оцінки в документі;
  3. письмова згода на обробку персональних даних;
  4. анкета-заява.

Сканкопії або фото повинні бути зроблені якісно.

Якщо документ про здобуту освіту не дублюється англійською мовою, необхідно надати переклад документа про здобуту освіту іноземного громадянина. Переклад українською мовою паспорта іноземця або Прізвища та імен – бажаний.

Обов'язково перевірте терміни дії паспорта (до закінчення терміну дії – не менше 1 року. Бажано, щоб паспорт був дійсним весь термін навчання).

Слідкуйте, щоб у всіх документах (паспорті, довідках, офіційних перекладах, полісах страхування та інших, Ваші Прізвища-Ім’я, дата народження – співпадали).

Перед отриманням Запрошення необхідно оплатити  візову підтримку, яку надає уповноважене державне підприємство "Український державний центр міжнародної освіти". Візова підтримка – це офіційне підтвердження реєстрації запрошення у Міністерстві освіти і науки України. Без візової підтримки консул не приймає документи іноземця для відкриття студентської візи типу Д.

Реквізити для оплати інформаційної підтримки та організаційного супроводження прибуття іноземного абітурієнта (http://intered.com.ua/pay): Сума : 648,00 грн.(триста двадцять чотири гривні 00 копійок) Отримувач : ДП «Український  державний центр міжнародної освіти» Код отримувача (ЄДРПОУ)  32304022 IBAN  UA483808050000000026004457293 Рахунок № 26004457293 у АТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ МФО 380805 Призначення платежу* : оплата інформаційної підтримки  згідно запрошення  №….   від ………….. за…………….(прізвище запрошеного).В т.ч. ПДВ-108,00грн. *В призначені платежу обов’язково вказувати  номер і дату запрошення та прізвище запрошеного .   Після оплати візової підтримки необхідно відправити копію квитанції на email: pidgotovka2020@gmail.com, pk@kntu.net.ua.

Оригінал запрошення направляється іноземцю або уповноваженій ним особі для оформлення в’їзду іноземця в Україну з метою навчання.