Студенти з візових країн, а також країн, з якими Україна підписала угоди про безвізове перебування на термін до 90 днів (туристичні, приватні та ділові поїздки), повинні отримати довгострокову візу (“навчальна”, тип D) в Україну, що дозволяє перебувати в Україні більше 90 днів. Для отримання візи типу D кандидат на навчання повинен подати до консульства України у вашій країні документи, перелічені на веб-сайті Посольства. Такий перелік документів повинен містити оригінал «Запрошення на навчання». Крім того, ми звертаємо вашу увагу на те, що ваші документи про попередню освіту перед зверненням до консульства повинні бути офіційно засвідчені способом, прийнятим у вашій країні (легалізовано (Міністерство освіти + Міністерство закордонних справ + Посольство України у вашій країні) або засвідчені маркою Апостиль + легалізовані в Посольстві України). Ці документи повинні бути офіційно визнані в Україні, щоб український університет міг видати вам диплом після закінчення університету. Після отримання візи (тип D) іноземний абітурієнт повинен придбати квиток і прибути в Україну не пізніше ніж за 45 днів до закінчення терміну дії візи. Іноземець також повинен повідомити у відділ міжнародних зв'язків (inter_ldtu@ukr.net) усі деталі щодо свого прибуття в Україну (дата, час, рейс тощо).