Міністерство освіти і науки України

Український державний центр міжнародної освіти

Одеська національна академія харчових технологій

Форма власності: Державна організація (установа, заклад)

Форма власності: Державна організація (установа, заклад)

Відгуки студентів

Шерепера Анна

Шерепера Анна

Республіка Молдова

Навчається легко і цікаво завдяки високопрофесійному та компетентному викладацькому складу. Сесію закрила без проблем. Отримую підвищену стипендію! Наш декан факультету Менеджменту, маркетингу та логістики - Агеєва Ірина Миколаївна краще за всіх! Завжди підкаже і допоможе! Вже перейшла на другий курс Одеської академії харчових технологій. Дуже рада, що пішла сюди вчитися!

Абанос Атаберк

Абанос Атаберк

Туреччина

Ось багато пишуть про наш вуз різного. А я напишу про те, що мені в першу чергу подобається - все навколо студента будується! Спочатку мені було дуже важко вчитися. Нова країна, нова мова. Але завдяки старанням нашого чудового та неперевершеного (і до речі дуже гарного) декана факультету Технології вина та туристичного бізнесу - Саркісян Ганни Овсепівни я зміг подолати всі труднощі і отримати масу цікавих і так необхідних для моєї спеціальності знань, адже у себе на батьківщині, в Туреччині, я планую працювати саме з моєї спеціальності, і для мене це дуже важливо. Ні хвилини не шкодую. що вибрав для навчання Одеську національну академію харчових технологій! Всім бажаю успіхів у навчанні!

Аганіязова Огулсенем

Аганіязова Огулсенем

Туркменістан

Я задоволена, що 4 роки назад зробила правильний вибір і подала документи в Одеську національну академію харчових технологій. Стосовно навчання можу сказати, що це як у всіх людей, - головне бажання пізнавати нове, прагнути вдосконалювати свої знання та навички ОНАХТ - це не тільки факультети, пов'язані із сферою харчування, це ще маса інших: маркетинг, логістика, автоматизація, інформаційні технології, екологія, облік і аудит та інші. Стосовно гуртожитків: усе не так ідеально, як би могло бути чи як показують у американських фільмах, незвично, що хтось живе із тобою, що на коридорі буває багато людей, але із часом звикаєш і навіть сумуєш. Я люблю свій гуртожиток, там весело, класно, не скучно, це те, що буде пам'ятатись завжди!