До Підготовчого відділення  Запорізького національного університету приймаються іноземні громадянини та особи без громадянства, які мають документ про повну загальну середню освіту та за станом здоров’я можуть навчатись у закладах вищої освіти. Завданням підготовчого відділення для іноземних громадян є навчання іноземних громадян української мови, підготовка їх до вступу у Запорізькій національний університет або в інші заклади вищої освіти України.

Для зарахування на підготовче відділення потрібно отримати запрошення. Іноземний громадянин або особа без громадянства надсилає на електронну пошту(internationalstudents.znu@gmail.com) документи із приміткою "на підготовче відділення".
Перелік документів

Важливо! Запрошення діє протягом 6 (шести) місяців з дати його видачі (це необхідно враховувати при поданні документів для видачі запрошення та визначення терміну прибуття на навчання).


Після придбання квитків, ТЕРМІНОВО надіслати на електронну пошту intoffice.znu@gmail.com   інформацію про прибуття до України.


ВКАЗАТАТИ:

У разі успішного закінчення підготовчого відділення для іноземних громадян слухачі отримують Свідоцтво про закінчення підготовчого  відділення  Запорізького національного університету.