Прийом іноземців на навчання у 2022 може проводитись очно та/або дистанційно

Громадяни Російської Федерації та Республіки Бєларусь, які не мають посвідки на постійне (тимчасове) проживання в Україні, приймаються на навчання за індивідуальним дозволом Міністерства освіти і науки України

5 необхідних кроків для вступу на навчання до Запорізького національного університету ОЧНО:

1. Отримати запрошення на навчання.
  2. Отримати візу типу «Д»  для в'їзду в Україну. (віза типу «Д» не потрібна громадянам Азербайджану, Вірменії, Грузії, Молдови,  Узбекистану тощо).
  3. Повідомити університет про в'їзд до України.
  4. Після прибуття в Україну звернутися до університету для того, щоб подати документи для зарахування та скласти вступні випробування.
  5. Укласти договір та оплатити кошти за навчання.

Крок 1.(зверніться до розділу "Як отримати запрошення). Після отримання запрошення на навчання абітурієнт чи його представник повинен сплатити комплекс послуг для іноземців-кандидатів на навчання: звичайна (5 робочих днів) - 648 грн; екстрена ( протягом години робочого часу) - 972 грн. Оплату візової підтримки можна здійснити у відділенні будь-якого банку в Україні.

Крок 2.

Для отримання в’їзної візи на навчання в Україні абітурієнту необхідно звернутися до Посольства України в країні отримання візи на навчання із запрошенням на навчання від Запорізького національного університету та всіма необхідними документами за вимогами Посольства.

Крок 3.

Після отримання візи на навчання (Д) абітурієнт обов'язково надає інофрмацію на електронну пошту (internationalstudents.znu@gmail.com) вказавши:

Крок 4. (див.розділ "Які документи потрібно взяти в університет").
Крок 5.  Після упішного складання вступного випробування та оплати за навчання Вас зараховують до здобувачів вищої освіти Запорізького національного уніеврситету.

Важливо! Іноземним громадянам які навчаються в університеті на денній формі, органами Державної міграційної служби України видається посвідка на тимчасове проживання в Україні на період навчання. Вартість оформлення посвідки встановлена законодавством України.

Увага!Обов'язково здійснити процедуру визнання іноземних документів про освіту в Міністерстві освіти і науки України протягом першого семестру навчання.

8 необхідних кроків для вступу на навчання до Запорізького національного університету ДИСТАНЦІЙНО:
  1. Отримати запрошення на навчання (зверніться до розділу "Як отримати запрошення").
  2. Сплатити за комплекс послуг з інформаційної та консультанційної підтримки уповноваженого МОН України державного підприємства на сайті https://studyinukraine.gov.ua/en/pay/.
  3. Отримати візу типу «Д»  для в'їзду в Україну.
  4. Cкласти вступні випробування дистанційно у своїй країні.
  5. Надіслати оригінали документів про освіту до ЗВО.
  6. Сплатити за навчання.
  7. Розпочати навчання, зокрема дистанційно.
  8. Повідомити університет про в'їзд до України.