5 необхідних кроків для вступу на навчання до Запорізького національного університету:

1. Отримати запрошення на навчання.
  2. Отримати візу типу «Д»  для в'їзду в Україну. (віза типу «Д» не потрібна громадянам Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Російської Федерації, Узбекистану).
  3. Повідомити університет про в'їзд до України.
  4. Після прибуття в Україну звернутися до університету для того, щоб подати документи для зарахування та скласти вступні випробування.
  5. Укласти договір та оплатити кошти за навчання.

Крок 1.(зверніться до розділу "Як отримати запрошення). Після отримання запрошення на навчання абітурієнт чи його представник повинен сплатити візову підтримку, яка становить 324 грн. з ПДВ. Оплату візової підтримки можна здійснити у відділенні будь-якого банку в Україні.

Крок 2.

Для отримання в’їзної візи на навчання в Україні абітурієнту необхідно звернутися до Посольства України в країні отримання візи на навчання із запрошенням на навчання від Запорізького національного університету та всіма необхідними документами за вимогами Посольства.

Крок 3.

Після отримання візи на навчання (Д) абітурієнт обов'язково надає інофрмацію на електронну пошту ( intoffice.znu@gmail.com ) вказавши:

Крок 4. (див.розділ "Які документи потрібно взяти в університет").
Крок 5.  Після упішного складання вступного випробування та оплати за навчання Вас зараховують до здобувачів вищої освіти Запорізького національного уніеврситету.

Важливо! Іноземним громадянам які навчаються в університеті на денній формі, органами Державної міграційної служби України видається посвідка на тимчасове проживання в Україні на період навчання. Вартість оформлення посвідки встановлена законодавством України.

Увага!Обов'язково здійснити процедуру нострифікації документів про освіту в Міністерстві освіти і науки України протягом першого семестру навчання.