Для отримання студентської візи іноземний абітурієнт подає перелік документів до консульства України відповідної країни відповідно до переліку документів, зазначених на веб-сайті Посольства. Такий перелік документів завжди включає оригінал Запрошення на навчання.

Потрібно повідомити університет за 5 днів (!!!) до приїзду та надіслати нам свій квиток та номер запрошення. Після встановлення дати прибуття в Україну критично важливо своєчасно надіслати повідомлення вашому університету про дату, час та точку (аеропорт) вашого прибуття та номер рейсу. Якщо друзі чи родичі зустрічають абітурієнта в аеропорту, рекомендується повідомити університету їхні контактні дані, університет надсилає ці дані до прикордонного контролю. Під час паспортного контролю прикордонна служба може перевірити, чи зустрічають абітурієнта особи, зазначені у листі до університету.