Одеський державний аграрний університет – найстаріший заклад вищої аграрної освіти на півдні України, зі славетними традиціями та науковими школами.

      З 2019 року університет реалізує стратегію тісної співпраці з іноземними партнерами, а також, важливим аспектом виступає налагодження освітнього процесу з іноземними здобувачами вищої освіти. ОДАУ надає можливість отримати усі необхідні базові знання української мови, які допомагають студентам швидше акліматизуватися. Також університет надає можливість навчатися англійською мовою, що важливо для здобуття нових знать та вмінь. Враховуючи важкі часи та потрясіння у нашій державі, Міністерство освіти і науки України разом з Українським державним центром міжнародної освіти розробили стратегію прийому документів для оформлення дистанційного навчання і наш університет разом з Центром міжнародної освіти з підготовки іноземних громадян піклуючись про безпеку своїх майбутніх студентів проводить набір дистанційно. В Одеському державному аграрному університеті працює центр міжнародної освіти з підготовки іноземних громадян, що здійснює навчання слухачів на підготовчому відділенні для вступу до вищого навчального закладу та базове навчання на факультетах. До Підготовчого відділення  Одеського державного аграрного університету(ОДАУ)  приймаються іноземці та особи без громадянства, які мають документ про повну загальну середню освіту та за станом здоров’я можуть навчатись у закладах вищої освіти та проживати в кліматичних умовах України. Доуніверситетська підготовка Програма доуніверситетської підготовки дозволить адаптувати отримані знання до освітньої системи України. Успішне закінчення навчання на Підготовчому відділенні є гарантом вступу до лав студентів Одеського державного аграрного університету або будь-якого іншого закладу вищої освіти України. На Підготовчому відділенні здійснюється цілеспрямована мовна підготовка іноземних громадян та підготовка із загальноосвітніх дисциплін з метою забезпечення успішного навчання на основних факультетах ОДАУ та інших ЗВО України. Доуніверситетська підготовка складається з двох циклів: Центр міжнародної освіти з підготовки іноземних громадян  забезпечує підготовку іноземних громадян за напрямами:
  1. охорона здоров’я, біологічний, сільськогосподарський
  2. інженерно-технічний, інженерно-економічний
Навчання ведеться українською, англійською мовами при формуванні групи в кількості 15-20 осіб. Терміни вступу: Строки прийому на ПВІ до 15 листопада (за окремими домовленостями можливий прийом протягом року) Тривалість навчання: Початок занять: Прийом іноземців на навчання може проводитись очно та/або дистанційно.