Шановні абітурієнти, ви можете отримати лист-запрошення безпосередньо у Київському медичному університеті. Усі іноземні громадяни (візових та безвізових країн),  метою яких є навчання в Україні, мають отримати від Університету «Запрошення на навчання» відповідного зразка,  затвердженого Міністерством освіти і науки України.

Для цього вам потрібно здійснити наступні дії:

  1. Заповнити нашу анкету за посиланням. Прикріпити копії наступних документів:
Документи видані англійською мовою не потребують перекладу. В усіх інших випадках повинні бути перекладені на англійську/ українську мову з обов’язковим засвідченням перекладача або нотаріуса.

За наявності розбіжностей особистих даних із паспортними даними у документах необхідно надати Аффідевіт, що підтверджує належність документів власнику паспорта. Звертаючись за Запрошенням на навчання будь-ласка враховуйте періоди вступу на основні курси (Медицина/ Стоматологія) впродовж року, а саме:

-  з 15 січня по 1 березня;

-  з 15 липня по 1 листопада.

Вступ на навчання до підготовчого відділення та до клінічної ординатури можливий впродовж року без обмеження в періоді. Термін дії запрошення складає 6 місяців з дати видачі, саме тому дуже важливо організувати весь процес вчасно. Документи будуть розглянуті Відбірковою комісією Університету і рішення буде надано Абітурієнту. Під час розгляду документів члени Відбіркової комісії можуть провести онлайн-співбесіду з Абітурієнтом. У разі успішного рішення Заявник має отримати Лист-згоду на прийом та рахунок-фактуру. Запрошення буде видано лише після отримання оплати. Отримати оригінал запрошення можна наступними способами:
  1. Особисто (за умови надання документу, що підтверджує законне перебування на території України);
  2. Представник абітурієнта (за довіреністю, оформленою відповідно до вимог міжнародного права (легалізований Консульським відділом Посольства України в країні походження або штампом апостиля відповідно до умов Конвенції від 5 жовтня 1961 року про скасування Вимог легалізації іноземних документів), перекладений українською мовою та нотаріально завірений. В довіренності має бути обов’язково вказано, що її дія розповсюджується тільки на представлення інтересів абітурієнта в ПВНЗ «Київський Медичний Університет».
  3. Відправлено Міжнародною логістичною компанією (Міжнародна пошта). Абітурієнт повинен замовити сервіс кур’єра до університету для відправлення запрошення на навчання. Ця послуга не входить у вартість та оплачується Заявником додатково.