ДОСТАВКА ЗАПРОШЕННЯ  Як правило, листи-запрошення надсилаються службою експрес-доставки за рахунок заявника. Для цього потрібно вказати точну поштову адресу, номер телефону / факсу заявника. Після отримання запрошення на навчання, іноземні абітурієнти повинні звернутися до найближчого посольства України та отримати довгострокову візу типу D «Студентську візу». Щоб подати заявку на «Студентську візу», іноземний абітурієнт повинен мати оригінальний лист-запрошення та оригінальні легалізовані документи про освіту, видані навчальними закладами інших країн, необхідні для вступу.
ПРИЇЗД ДО УКРАЇНИ  Перед поїздкою в Україну заявник повинен повідомити відділ по роботі з іноземними студентами  про точну дату, час та спосіб трансферу (літак, поїзд тощо). Процедура зустрічі вимагає спеціального «Листа про зустріч», який надсилається на Прикордонну службу України та УДЦМО. Після приїзду в Україну,  абітурієнт подає всі необхідні документи для вступу в університет в приймальну комісію, готується та здає вступні випробування, підписує контракт на навчання та проплачує навчання і проживання в гуртожитку. Університет забезпечує своєчасне подання документів до територіальних органів Державної міграційної служби України для оформлення зарахованим на навчання іноземцям в установленому законодавством порядку посвідок на тимчасове проживання на період навчання.