Запрошення на навчання діє не більше шести місяців з дати його видачі. Український державний центр міжнародної освіти (УДЦМО) здійснює  реєстрацію "Запрошення на навчання" за дорученням Міністерства освіти та науки України і надає у консульства України офіційне підтвердження такої реєстрації (візову підтримку). Візова підтримка є платною послугою, вартість якої становить 324 грн. Без візової підтримки консул не приймає документи іноземного громадянина для відкриття візи. Для отримання візи типу Д потрібно подати в Консульство України в Вашій країні документи згідно списку, який вказаний на сайті Посольства. У цей список документів обов'язково входить оригінал «Запрошення на навчання». Крім того, документи про попередню освіту перед подачею в консульство повинні бути офіційно завірені прийнятим у Вашій країні способом (легалізовані (Міністерство освіти + Міністерство Закордонних Справ + Посольство України в Вашій країні) або завірені штампом Aпостиль + легалізовані в Посольстві України). Ці документи повинні бути офіційно визнаними в Україні для того, щоб Національний університет "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" зміг видати Вам диплом після закінчення навчання. Громадяни країн, з якими Україною підписані угоди про безвізовий режим: Грузія, Молдова, Білорусь, Вірменія, Азербайджан, Узбекистан, Росія не потребують відкриття візи в Україну, але мають надати оригінал або ксерокопію «Запрошення на навчання» при перетині кордону України у якості підтвердження мети прибуття в Україну Коли дата прибуття в Україну визначена, важливо завчасно направити повідомлення в університет про дату, час і пункт (аеропорт) свого прибуття, а також номер рейсу. Всі іноземці в'їжджають і виїжджають із України через пункти пропуску на державному кордоні за закордонними паспортами і за наявності візи, якщо інший порядок в'їзду не встановлено законодавством України. При проходженні прикордонного контролю може бути проведено детальне інтерв’ю, під час якого офіцери прикордонної служби мають переконатись у цілі прибуття в Україну, фінансовому забезпеченні перебування на навчанні. Після прибуття в Україну іноземному абітурієнту слід зареєструвати візу протягом 72 годин. За реєстрацію віз іноземних абітурієнтів у Національному університеті "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" відповідає сектор по роботі з іноземними громадянами "Деканат по роботі з іноземними студентами".