ВІЗА І ПРИЇЗД В УКРАЇНУ Процедура вступу починається з видачі запрошення на навчання. Коли ви отримаєте запрошення на руки, ви повинні зв’язатися з Посольством України у вашій (або сусідній) країні (країни отримання візи зазначені у  вашому запрошенні на навчання), зібрати всі необхідні документи та подати заяву на візу. Для отримання візи та інших деталей зверніться до найближчого Посольства України або зверніться до уповноважених агентів університету. Іноземні студенти з візових країн повинні прибути на територію України не пізніше ніж за 15 днів до закінчення терміну дії візи та принаймні за 1 тиждень до граничного терміну прийому. Іноземні студенти з країн, які не мають візи, також повинні отримати запрошення на навчання та прибути принаймні за тиждень до граничного терміну прибуття. ПРИЇЗД СТУДЕНТА Студент повинен прибути на територію України принаймні за 1 місяць до закінчення терміну дії візи. Це пояснюється тим, що студент має обмежений термін для реєстрації в місцевому відділі Державної міграційної служби України. Студента повинен зустріти представник університету, коли він буде перетинати державний кордон України в аеропорту. Це означає, що університет повинен завчасно знати про прибуття студента, а також інформувати прикордонний контроль про прибуття студента заздалегідь (спеціальним листом). Для підготовки цього листа студент повинен подати такі документи: Також ви повинні заздалегідь повідомити нас про розміщення студента. Студенти проживають у гуртожитках, розташованих на території кампусу. Вимоги до вступу, правила прийому, візова інформація та інші важливі деталі Іноземні студенти, які подають документи на здобуття ступеня бакалавра або на підготовче відділення, повинні мати повну середню освіту. Іноземні студенти, які подають документи на магістерську програму, повинні мати диплом бакалавра або диплом магістра.